היי

ברוכים הבאים ל First . פלטפורמת מועדון המשפחות הראשונה מסוגה בישראל!

אנחנו ב- first יודעים שתקופות ההריון, הלידה וההורות הטרייה יכולים להיות מאתגרים. לצד ערוצי התוכן השונים ושפע המידע הקיים היום מסביבנו, מגיעים גם לא מעט לבטים, סימני שאלה ובלבול. 


first נולד במטרה לספק מענה מקצועי, נגיש וחדשני למשפחות צעירות ולמשפחות שבדרך, ומציע לכם ולמשפחה שלכם שירותים דיגיטליים מתקדמים בהתאמה אישית, והכל במקום אחד.

first בהתאמה אישית, מה זה אומר?

גיליתם שאתם בהריון? מזל טוב! נלווה אתכם כבר מתחילת ההריון עם תכנים עשירים, קורסים, מדריכים, ותערוכה אחת או שתיים שתעשה לכם סדר בבלגן.

מתכוננים ללידה? first איתכם גם בבחירת הדובדבן שבקצפת, מרכז הלידה שלכם. היכרות עם מחלקות היולדות בארץ, סרטונים, וחשיפה לצוותים ולסגנונות הלידה המגוונים, הם רק חלק קטן מההכנה ללידה שלכם ב-first, אז תתחילו להתרגש.


הבייבי נולד? בשעה טובה! למשפחה שלכם מגיע הכי טוב שיש, ואנחנו כאן כדי לתת. מפגשי משפחות, קורסים, טיפים, מדריכים, ביטוחים, ייעוץ פיננסי, הטבות, מלא הטבות מהרשתות והמותגים המובילים בישראל, קופוני חסכון יעודיים, חבילות למימון דיגיטלי ובקיצור: כל מה שהמשפחה שלכם צריכה במקום אחד!


ועכשיו, כשאתם הורים טריים לבייבי קטן או כבר לפעוט עצמאי וסקרן,  first איתכם גם בצעדים הראשונים וגם כשאתם מנוסים יותר. בואו להכיר את השלבים ההתפתחותיים של הבייבי שלכם, וליהנות מעולם שלם של תוכן והטבות בהתאמה אישית. ולראשונה בישראל, first בפלטפורמה דיגיטלית וחדשנית, המאפשרת לכם להיחשף לתכנים מגוונים, להצטרף לקורסים והרצאות, ליהנות מקופונים והטבות המותאמים במיוחד בשבילכם ועוד. תיהנו!